Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

היצירה – לב הטיפול ; הכנס השישי- ההרשמה נפתחה

היצירה לב הטיפול

חמישי שישי 27-28.2.20

בית הספר לחברה ואמנויות – הקריה האקדמית אונו
רח' האורזים 10, נתניה

ללמוד מהמורים הבכירים את התיאוריות והמודלים האחרונים בטיפול באמנויות

בהמשך להצלחת הכנסים הקודמים נקיים כנס נוסף. גם הפעם נארח הרצאות וסדנאות שיציגו מודלים ותיאוריות חדשות בטיפול באמנויות בהנחיית המטפלים הבכירים שהמשיגו ויצרו אותם.
נשלב טקסים ופעילויות "בקבוצה הגדולה" – הזדמנות לחוות וללמוד תחום חדש ויישומי.

ניהול אקדמי: ד"ר רונן ברגר

 

תכנית הכנס ולוח זמנים

יום חמישי 27.2.20
 14:00 התכנסות ורישום
 14:30 דברי פתיחה וטקס חוויתי | ד"ר רונן ברגר ואילת רנן
15:15-16:00 הרצאות מליאה במקביל ולבחירה:
הרצאה 1:  להתלבש לטיפול: משמעות הלבוש בסיטואציה הטיפולית וככלי טיפולי | ד"ר טלי סטולובי
הרצאה 2: עָצְמִינִיוּת – יצר ויצירה | ד"ר דן פולק
הרצאה 3: מודל התמקצעות | דב בלום
16:00-16:25 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
 16:25-18:15סדנאות במקביל ולבחירה
18:15-18:45 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
 18:45-20:35סדנאות במקביל ולבחירה
20:45-21:15 טקס ופעילות סיום במליאה
יום שישי 28.2.20
8:30 התכנסות ורישום
9:00 טקס ופעילות פתיחה בשילוב אמנויות | ד"ר רונן ברגר
9:30-10:15 הרצאות מליאה במקביל ולבחירה:
הרצאה 4: אינטימיות בין קו לכתם | ד"ר מיכל לב
הרצאה 5: BEING ON STAGE – מייצג, תערוכה והופעה כציר מרכזי בטיפול | ד"ר רונן ברגר
10:15-10:40 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
 10:40-12:30סדנאות במקביל ולבחירה
12:30-12:50 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
12:50-14:40 סדנאות במקביל ולבחירה
14:50-15:15 טקס ופעילות סיום במליאה

 

סדנאות לבחירה – לוח זמנים

חמישי – יחידה ראשונה (16:25-18:15)
סדנה 1: פסיכודרמה CBN בשילוב אמנויות | ד"ר ברכה אזולאי
סדנה 2: תנו לי קצת מהנוזל הנוזל הזה (פלסטית) | שבי מדזיני
סדנה 3: בעקבות החיה המדריכה (פלסטית בישום קבוצתי) | דניאלה פינקל
סדנה 4: טקסט וטקסטיל (כתיבה ופלסטית) | נורית וולק וליאת שור לוין
סדנה 5: דבק, כחומר ביד היוצר  (פלסטית) | אתי בלומנפלד ומור מרים קדוש
סדנה 6: מפקעת לפרח – כשביל להתגשמות (פלסטית, ברוח האנתרופוסופיה) | דוד בנימין
סדנה 7: פאסיב אגרסיב (תנועה) | דנה הירש ליזר
חמישי – יחידה שנייה (18:45-20:30)
סדנה 8: אוטוביוגרפיה בסלון (דרמה) | ד"ר מיכל דורון, חן בק, לימור פריד, לירון בן ידידיה, לירון סלהוב
סדנה 9: ממחאה לריפוי (תנועה ומקצב, אקספרסיון פרימיטיב) | אילת רנן
סדנה 10: קוראים בקפה (פלסטית) | יוני שור וליאור שור
סדנה 11: הד האני – מודל הערכה (CBT, פלסטית וחוסן) | עביר מסארווה
סדנה 12: הפנים שמאחורי הפנים (פלסטית) | רינת צמח לוי
סדנה 13: רישום מאחה (פלסטית) | נורית וולק
סדנה 14: רואה לך בעיניים (פלסטית) | ד"ר מיכל לב
סדנה 15: לשוב הביתה מחדש – מעברים בזמן (שילוב אמנויות) | ד"ר דורית דרור הדר
שישי – יחידה ראשונה (10:40-12:30)
סדנה 16: דואט משחקי (דרמה – DVT ולילה) | דב בלום-יזדי, אמני מוסא, דניאלה ורזגר ווג'די מוסטפא
סדנה 17: בובת התיאטרון ככלי התערבותי רב עוצמה (תאטרון בובות) | סמדר קופר קיסרי
סדנה 18: טיפול – אמנות – לחימה (תנועה ואמנות לחימה) | יאיר הימל
סדנה 19: התערבות טיפולית בעזרת משחקי וידאו (משחקי וידאו) | ניבי אלקלעי
סדנה 20: אני הצבעוני/ת (פלסטית) | יהודית סיאנו
סדנה 21: סליים  – מעיסה דביקה לסטרוקטורה טיפולית (פלסטית) | יואב פישר
סדנה 22: מודל שלושת הצירים בפסיכותרפיה בתיאטרון פלייבק | רונן קובלסקי
סדנה 23: שרבוט בשתי ידיים בשילוב הקשרים וEMDR  (פלסטית) | תמר חזות
 
שישי – יחידה שנייה (12:50-14:40)
סדנה 24: החרוז האדום (דרמה, DvT) | אמילי שמלה ודניאל ורזגר
סדנה 25: תדר-תרפיה (רדיו-תרפיה) | חן בק
סדנה 26: תודה לך פרומתיאוס (פלסטית) | חמוטל ארבל ואביבית אביב
סדנה 27: המקום אליו רוצים להגיע (בימת החול) | ד"ר ענת הלר
סדנה 28: להיפגש עם הילד/ה הפנימי/ת (שילוב אמנויות ומיינדפולנס) | רווית שורץ
סדנה 29: מבוכים ודרקונים בשירות הטיפול (משחק ודרמה) | אורי קורן
עלויות
עלות ליום אחד – 200 ₪. *מחיר מוזל : 170 ₪
עלות ליומיים – 330. *מחיר מוזל: 280 ₪
*מחיר מוזל לחברי יה"ת, סטודנטים, ובוגרי המכללה האקדמית לחברה ואמנויות.
להרשמה לכנס לחצו כאן
לחוברת תקצירי הסדנאות לחצו כאן
שימו לב:
*ההרשמה מראש, לא ניתן להירשם ביום הכנס!
*מספר המקומות מוגבל, אנא הקדימו להירשם להבטחת מקומכם.
*הספרים אשר יוצגו בכנס יימכרו בהנחה.
לפרטים נוספים ושאלות: artastherapy4@gmail.com